FW384WFIN1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FW384WFIN1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FW384WFIN1
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD
Ngā Rauemi: FW384WFIN1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FW384WFIN1
Tau Wae FW384WFIN1 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94680 pcs Pepa Raraunga FW384WFIN1.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Raupapa SaRonix-eCera™ FW Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa FW384WFIN1CT Tae Mahi -30°C ~ 90°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakanui i te kaha 7pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Te Manawanui Toa ±10ppm
Te Tautanga Mahinga ±12ppm Rautanga 38.4MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 38.4MHz ±10ppm Crystal 7pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead