FW3840001
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FW3840001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FW3840001
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 38.4MHZ 9PF SMD
Ngā Rauemi: FW3840001.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FW3840001
Tau Wae FW3840001 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga CRYSTAL 38.4MHZ 9PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97318 pcs Pepa Raraunga FW3840001.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Raupapa SaRonix-eCera™ FW Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa FW3840001CT Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakanui i te kaha 9pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Te Manawanui Toa ±10ppm
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 38.4MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 50 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 38.4MHz ±10ppm Crystal 9pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead