FL374WFMR1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FL374WFMR1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FL374WFMR1
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 37.4000MHZ 8PF SMD
Ngā Rauemi: FL374WFMR1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FL374WFMR1
Tau Wae FL374WFMR1 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga CRYSTAL 37.4000MHZ 8PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 153417 pcs Pepa Raraunga FL374WFMR1.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa SaRonix-eCera™ FL Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa FL374WFMR1DKR Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakanui i te kaha 8pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.031" (0.78mm) Te Manawanui Toa ±10ppm
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 37.4MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 30 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 37.4MHz ±10ppm Crystal 8pF 30 Ohms 4-SMD, No Lead
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FL374WFBR1
FL374WFBR1
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: CRYSTAL 37.4000MHZ 12PF SMD
I roto i te taonga: 203101 pcs
Tikiake: FL374WFBR1.pdf
RFQ
FL3H2
FL3H2
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE LINK 2A 27KVAC
I roto i te taonga: 3727 pcs
Tikiake: FL3H2.pdf
RFQ
FL3840015Z
FL3840015Z
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: CRYSTAL 38.4MHZ 10PF SMD
Tikiake: FL3840015Z.pdf
FL3H1
FL3H1
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE LINK 1A 27KVAC