FL3740015
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FL3740015 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FL3740015
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 37.4MHZ 16PF SMD
Ngā Rauemi: 1.FL3740015.pdf2.FL3740015.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FL3740015
Tau Wae FL3740015 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga CRYSTAL 37.4MHZ 16PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 192355 pcs Pepa Raraunga 1.FL3740015.pdf2.FL3740015.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa SaRonix-eCera™ FL Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa FL3740015TR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakanui i te kaha 16pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.75mm) Te Manawanui Toa ±10ppm
Te Tautanga Mahinga ±15ppm Rautanga 37.4MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 40 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 37.4MHz ±10ppm Crystal 16pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead