FL2500137Z
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FL2500137Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FL2500137Z
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 25MHZ 20PF SMD
Ngā Rauemi: 1.FL2500137Z.pdf2.FL2500137Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FL2500137Z
Tau Wae FL2500137Z Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga CRYSTAL 25MHZ 20PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 206750 pcs Pepa Raraunga 1.FL2500137Z.pdf2.FL2500137Z.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa SaRonix-eCera™ FL Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa FL2500137ZTR Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakanui i te kaha 20pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.75mm) Te Manawanui Toa ±30ppm
Te Tautanga Mahinga ±30ppm Rautanga 25MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 50 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 25MHz ±30ppm Crystal 20pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead