FL2500047
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FL2500047 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FL2500047
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 25MHZ 18PF SMD
Ngā Rauemi: 1.FL2500047.pdf2.FL2500047.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FL2500047
Tau Wae FL2500047 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga CRYSTAL 25MHZ 18PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 153157 pcs Pepa Raraunga 1.FL2500047.pdf2.FL2500047.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa SaRonix-eCera™ FL Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa FL2500047CT Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakanui i te kaha 18pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.75mm) Te Manawanui Toa ±20ppm
Te Tautanga Mahinga ±20ppm Rautanga 25MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 25MHz ±20ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead