FK4800010
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FK4800010 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FK4800010
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSCILLATOR XO 48.000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: FK4800010.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FK4800010
Tau Wae FK4800010 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSCILLATOR XO 48.000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22520 pcs Pepa Raraunga FK4800010.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SaRonix-eCera™ FK
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.045" (1.15mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 48MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 48MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 10µA Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FK4000041
FK4000041
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: OSCILLATOR XO 40.000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 15931 pcs
Tikiake: FK4000041.pdf
RFQ
AX7PBF3-790.0000T
AX7PBF3-790.0000T
Kaihanga: Abracon Corporation
Whakaahuatanga: OSC 790MHZ 2.5V LVPECL SMD
I roto i te taonga: 7856 pcs
Tikiake: AX7PBF3-790.0000T.pdf
RFQ
Kaihanga: Sanyo Denki
Whakaahuatanga: FILTER KIT 40MM 30PPI