FK4800009
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FK4800009 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FK4800009
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSCILLATOR XO 48.000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: FK4800009.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FK4800009
Tau Wae FK4800009 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSCILLATOR XO 48.000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21312 pcs Pepa Raraunga FK4800009.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SaRonix-eCera™ FK
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.045" (1.15mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 48MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 48MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 10µA Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SIT9120AI-2D3-25E166.666666Y
SIT9120AI-2D3-25E166.666666Y
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 1
I roto i te taonga: 58506 pcs
Tikiake: SIT9120AI-2D3-25E166.666666Y.pdf
RFQ
SIT8008AC-73-18S-80.000000E
SIT8008AC-73-18S-80.000000E
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: OSC MEMS 80.0000MHZ LVCMOS SMD
I roto i te taonga: 117071 pcs
Tikiake: SIT8008AC-73-18S-80.000000E.pdf
RFQ
FK40-30
FK40-30
Kaihanga: Sanyo Denki
Whakaahuatanga: FILTER KIT 40MM 30PPI