FK2500067
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FK2500067 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FK2500067
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: FK2500067.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FK2500067
Tau Wae FK2500067 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84215 pcs Pepa Raraunga FK2500067.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SaRonix-eCera™ FK
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa FK2500067CT Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.045" (1.15mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 25MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 10µA Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FK2600017
FK2600017
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: OSCILLATOR XO 26.000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 19523 pcs
Tikiake: FK2600017.pdf
RFQ
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD