FK2500022
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FK2500022 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FK2500022
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.FK2500022.pdf2.FK2500022.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FK2500022
Tau Wae FK2500022 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 110055 pcs Pepa Raraunga 1.FK2500022.pdf2.FK2500022.pdf
Momo XO (Standard) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ahua Tae 3.3V Raupapa SaRonix-eCera™ FK
RoHS Tūnga Bulk Ratonga -
Ko te poari 4-SMD, No Lead Whakaputa Enable/Disable
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Waehanga Kaihanga FK2500022 Teitei - Tae (Max) 0.045" (1.15mm)
Te Manawanui Toa ±50ppm Tautanga - Whakaputa 1 10µA
Rautanga 25MHz Whakaahua nui 25MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 10mA Enable/Disable
Whakaahuatanga OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD Tae - Whakaaetanga (Max) CMOS
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 10mA