DMTH6009LPS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMTH6009LPS-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMTH6009LPS-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V POWERDI5060-8
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMTH6009LPS-13
Tau Wae DMTH6009LPS-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V POWERDI5060-8 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 178928 pcs Pepa Raraunga
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI5060-8
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Runa I (Max) @ Id, Vgs 10 mOhm @ 20A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2.8W (Ta), 136W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-PowerTDFN Ētahi Ingoa DMTH6009LPS-13DITR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1925pF @ 30V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 15.6nC @ 4.5V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 60V 11.76A (Ta), 89.5A (Tc) 2.8W (Ta), 136W (Tc) Surface Mount PowerDI5060-8
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 11.76A (Ta), 89.5A (Tc)