DMTH6005LPS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMTH6005LPS-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMTH6005LPS-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET BVDSS: 41V 60V POWERDI506
Ngā Rauemi: DMTH6005LPS-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMTH6005LPS-13
Tau Wae DMTH6005LPS-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET BVDSS: 41V 60V POWERDI506 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 93042 pcs Pepa Raraunga DMTH6005LPS-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI5060-8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 5.5 mOhm @ 50A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 3.2W (Ta), 150W (Tc) Packaging Original-Reel®
Paa / Case 8-PowerTDFN Ētahi Ingoa DMTH6005LPS-13DIDKR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2962pF @ 30V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 47.1nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 60V 20.6A (Ta), 100A (Tc) 3.2W (Ta), 150W (Tc) Surface Mount PowerDI5060-8
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 20.6A (Ta), 100A (Tc)