DMTH3002LPS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMTH3002LPS-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMTH3002LPS-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET NCH 30V 100A POWERDI
Ngā Rauemi: DMTH3002LPS-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMTH3002LPS-13
Tau Wae DMTH3002LPS-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET NCH 30V 100A POWERDI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 103215 pcs Pepa Raraunga DMTH3002LPS-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 1mA Vgs (Max) ±16V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI5060-8
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Runa I (Max) @ Id, Vgs 1.6 mOhm @ 25A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.2W (Ta), 136W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-PowerTDFN Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 5000pF @ 15V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 77nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 30V 100A (Tc) 1.2W (Ta), 136W (Tc) Surface Mount PowerDI5060-8 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)