DMTH10H015LK3-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMTH10H015LK3-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET NCH 100V 52.5A TO252
Ngā Rauemi: DMTH10H015LK3-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMTH10H015LK3-13
Tau Wae DMTH10H015LK3-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET NCH 100V 52.5A TO252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 145568 pcs Pepa Raraunga DMTH10H015LK3-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-252-4L
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Runa I (Max) @ Id, Vgs 15 mOhm @ 20A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2.1W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1871pF @ 50V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 33.3nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 6V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 52.5A (Ta) 2.1W (Ta) Surface Mount TO-252-4L I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 52.5A (Ta)