DMT6009LCT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMT6009LCT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMT6009LCT
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CHA 60V 37.2A TO220AB
Ngā Rauemi: DMT6009LCT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMT6009LCT
Tau Wae DMT6009LCT Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CHA 60V 37.2A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 153134 pcs Pepa Raraunga DMT6009LCT.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 12 mOhm @ 13.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2.2W (Ta), 25W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa DMT6009LCTDI-5
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1925pF @ 30V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 33.5nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 60V 37.2A (Tc) 2.2W (Ta), 25W (Tc) Through Hole TO-220AB
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 37.2A (Tc)