DMT6005LSS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMT6005LSS-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMT6005LSS-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CHA 60V 13.5A SO8
Ngā Rauemi: DMT6005LSS-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMT6005LSS-13
Tau Wae DMT6005LSS-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CHA 60V 13.5A SO8 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71169 pcs Pepa Raraunga DMT6005LSS-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 6 mOhm @ 20A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.3W (Ta) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa DMT6005LSS-13DICT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2962pF @ 30V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 47.1nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 60V 13.5A (Ta) 1.3W (Ta) Surface Mount 8-SO
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 13.5A (Ta)