DMT10H015LFG-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMT10H015LFG-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMT10H015LFG-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 10A
Ngā Rauemi: DMT10H015LFG-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMT10H015LFG-13
Tau Wae DMT10H015LFG-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 10A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 98739 pcs Pepa Raraunga DMT10H015LFG-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI3333-8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 13.5 mOhm @ 20A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2W (Ta), 35W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-PowerWDFN Ētahi Ingoa DMT10H015LFG-13DI
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1871pF @ 50V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 33.3nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 6V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 10A (Ta), 42A (Tc) 2W (Ta), 35W (Tc) Surface Mount PowerDI3333-8
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 10A (Ta), 42A (Tc)