DMT10H015LCG-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMT10H015LCG-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET NCH 100V 9.4A 8VDFN
Ngā Rauemi: DMT10H015LCG-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMT10H015LCG-7
Tau Wae DMT10H015LCG-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET NCH 100V 9.4A 8VDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 141094 pcs Pepa Raraunga DMT10H015LCG-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato V-DFN3333-8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 15 mOhm @ 20A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-VDFN Exposed Pad Tae Mahi -55°C ~ 155°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1871pF @ 50V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 33.3nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V