DMP2022LSSQ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMP2022LSSQ-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMP2022LSSQ-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET PCH 20V 9.3A 8SO
Ngā Rauemi: DMP2022LSSQ-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMP2022LSSQ-13
Tau Wae DMP2022LSSQ-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET PCH 20V 9.3A 8SO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 131179 pcs Pepa Raraunga DMP2022LSSQ-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.1V @ 250µA Vgs (Max) ±12V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Runa I (Max) @ Id, Vgs 13 mOhm @ 10A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.6W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 155°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2575pF @ 10V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 60.2nC @ 10V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 2.5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 20V 9.3A (Ta) 1.6W (Ta) Surface Mount 8-SO I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 9.3A (Ta)