DMP2021UTS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMP2021UTS-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 20V 18A 8-TSSOP
Ngā Rauemi: DMP2021UTS-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMP2021UTS-13
Tau Wae DMP2021UTS-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 20V 18A 8-TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 178121 pcs Pepa Raraunga DMP2021UTS-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±10V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato 8-TSSOP
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 16 mOhm @ 4.5A, 4.5V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.3W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2760pF @ 15V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 59nC @ 8V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 1.8V, 4.5V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 20V 18A (Tc) 1.3W (Ta) Surface Mount 8-TSSOP
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 18A (Tc)