DMN4026SSDQ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN4026SSDQ-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMN4026SSDQ-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET 2N-CH 40V 7A 8SO
Ngā Rauemi: DMN4026SSDQ-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMN4026SSDQ-13
Tau Wae DMN4026SSDQ-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET 2N-CH 40V 7A 8SO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 145879 pcs Pepa Raraunga DMN4026SSDQ-13.pdf
Putanga - Whakamātau 1060pF @ 20V Tuhinga o mua - Breakdown 8-SO
Vgs (th) (Max) @ Id 24 mOhm @ 6A, 10V Raupapa -
RoHS Tūnga Digi-Reel® Runa I (Max) @ Id, Vgs 7A
Mana - Max 1.3W Ko te poari 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa DMN4026SSDQ-13DIDKR
DMN4026SSDQ-13DKR
DMN4026SSDQ-13DKR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga DMN4026SSDQ-13
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 19.1nC @ 10V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 3V @ 250µA
FET Pānga 2 N-Channel (Dual) Whakaahua nui Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 40V 7A 1.3W Surface Mount 8-SO
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) Logic Level Gate Whakaahuatanga MOSFET 2N-CH 40V 7A 8SO
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 40V