DMN4026SSD-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN4026SSD-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMN4026SSD-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET 2N-CH 40V 7A 8SO
Ngā Rauemi: DMN4026SSD-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMN4026SSD-13
Tau Wae DMN4026SSD-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET 2N-CH 40V 7A 8SO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 254198 pcs Pepa Raraunga DMN4026SSD-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 6A, 10V
Mana - Max 1.3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa DMN4026SSD-13DITR
DMN4026SSD-13TR
DMN4026SSD-13TR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1060pF @ 20V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 19.1nC @ 10V Momo FET 2 N-Channel (Dual)
FET Pānga Logic Level Gate Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 40V
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 40V 7A 1.3W Surface Mount 8-SO I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 7A