DMC4029SSD-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMC4029SSD-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMC4029SSD-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N/P-CH 40V 7A/5.1A 8SO
Ngā Rauemi: DMC4029SSD-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMC4029SSD-13
Tau Wae DMC4029SSD-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N/P-CH 40V 7A/5.1A 8SO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 170804 pcs Pepa Raraunga DMC4029SSD-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 6A, 10V
Mana - Max 1.3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa DMC4029SSD-13DITR
DMC4029SSD-13TR
DMC4029SSD-13TR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1060pF @ 20V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 19.1nC @ 10V
Momo FET N and P-Channel FET Pānga Logic Level Gate
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 40V Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array N and P-Channel 40V 7A, 5.1A 1.3W Surface Mount 8-SOIC
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 7A, 5.1A