DMC3400SDW-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMC3400SDW-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMC3400SDW-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N/P-CH 30V SOT363
Ngā Rauemi: DMC3400SDW-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMC3400SDW-7
Tau Wae DMC3400SDW-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N/P-CH 30V SOT363 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 756921 pcs Pepa Raraunga DMC3400SDW-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.6V @ 250µA Pūrere Pūrere Whakarato SOT-363
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 400 mOhm @ 590mA, 10V
Mana - Max 310mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Ētahi Ingoa DMC3400SDW-7DITR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 55pF @ 15V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 1.4nC @ 10V Momo FET N and P-Channel
FET Pānga Standard Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array N and P-Channel 30V 650mA, 450mA 310mW Surface Mount SOT-363 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 650mA, 450mA