DMC2990UDJ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMC2990UDJ-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMC2990UDJ-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N/P-CH 20V SOT963
Ngā Rauemi: DMC2990UDJ-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMC2990UDJ-7
Tau Wae DMC2990UDJ-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N/P-CH 20V SOT963 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 386379 pcs Pepa Raraunga DMC2990UDJ-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Pūrere Pūrere Whakarato SOT-963
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 990 mOhm @ 100mA, 4.5V
Mana - Max 350mW Packaging Original-Reel®
Paa / Case SOT-963 Ētahi Ingoa DMC2990UDJ-7DIDKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 27.6pF @ 15V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 0.5nC @ 4.5V Momo FET N and P-Channel
FET Pānga Logic Level Gate Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array N and P-Channel 20V 450mA, 310mA 350mW Surface Mount SOT-963 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 450mA, 310mA