DMC2700UDMQ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMC2700UDMQ-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMC2700UDMQ-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET BVDSS: 8V24V SOT26 T&R 3
Ngā Rauemi: DMC2700UDMQ-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMC2700UDMQ-7
Tau Wae DMC2700UDMQ-7 Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 431053 pcs Pepa Raraunga DMC2700UDMQ-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Pūrere Pūrere Whakarato SOT-26
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Runa I (Max) @ Id, Vgs 400 mOhm @ 600mA, 4.5V, 700 mOhm @ 430mA, 4.5V
Mana - Max 1.12W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-6 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 60.67pF @ 16V, 59.76pF @ 16V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 0.74nC @ 4.5V, 0.62nC @ 4.5V
Momo FET N and P-Channel Complementary FET Pānga Standard
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array N and P-Channel Complementary 20V 1.34A (Ta), 1.14A (Ta) 1.12W (Ta) Surface Mount SOT-26
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 1.34A (Ta), 1.14A (Ta)