DIMD10A-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DIMD10A-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DIMD10A-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TRANS NPN/PNP PREBIAS 0.3W SC74R
Ngā Rauemi: DIMD10A-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DIMD10A-7
Tau Wae DIMD10A-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TRANS NPN/PNP PREBIAS 0.3W SC74R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 529027 pcs Pepa Raraunga DIMD10A-7.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 1mA, 10mA / 300mV @ 5mA, 100mA
Momo Pukapuka 1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual) Pūrere Pūrere Whakarato SC-74R
Raupapa - Resistor - Emitter Base (R2) 10 kOhms
Resistor - Base (R1) 10 kOhms, 100 Ohms Mana - Max 300mW
Packaging Original-Reel® Paa / Case SC-74, SOT-457
Ētahi Ingoa DIMD10A-7DIDKR Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tuhinga - Te whakawhiti 250MHz, 200MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual) 50V 100mA, 500mA 250MHz, 200MHz 300mW Surface Mount SC-74R DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 1mA, 5V
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 500nA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100mA, 500mA