DIM3R3400SFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DIM3R3400SFA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 36-75V 400W
Ngā Rauemi: DIM3R3400SFA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
270 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DIM3R3400SFA
Tau Wae DIM3R3400SFA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 36-75V 400W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1183 pcs Pepa Raraunga DIM3R3400SFA.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 36 ~ 75 V Momotuhi - Input (Min) 36V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V Momo Isolated Module
Rahi / Rahi 2.78" L x 1.45" W x 0.50" H (70.6mm x 36.8mm x 12.7mm) Raupapa Delphi DIM
Mana (Watts) 400W Packaging Tray
Paa / Case 14-DIP Module Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga - He pai -
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36 ~ 75 V 8.3A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 8.3A