DDZX43-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZX43-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDZX43-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 43V 300MW SOT23
Ngā Rauemi: DDZX43-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDZX43-13
Tau Wae DDZX43-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 43V 300MW SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1813804 pcs Pepa Raraunga DDZX43-13.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 43V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23
Raupapa - Mana - Max 300mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa DDZX43-13DI Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 90 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 43V 300mW ±2% Surface Mount SOT-23 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 33V