DDZX39F-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZX39F-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDZX39F-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 39V 300MW SOT23
Ngā Rauemi: DDZX39F-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDZX39F-13
Tau Wae DDZX39F-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 39V 300MW SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1964407 pcs Pepa Raraunga DDZX39F-13.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 39V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±3% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23
Raupapa - Mana - Max 300mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa DDZX39F-13DI Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 85 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 39V 300mW ±3% Surface Mount SOT-23
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 30V