D3Z20BF-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D3Z20BF-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D3Z20BF-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 19.96V 400MW SOD323F
Ngā Rauemi: D3Z20BF-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D3Z20BF-7
Tau Wae D3Z20BF-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 19.96V 400MW SOD323F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1247151 pcs Pepa Raraunga D3Z20BF-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 19.96V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 100mA
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323F
Raupapa - Mana - Max 400mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SC-90, SOD-323F
Ētahi Ingoa D3Z20BF-7DICT Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 20 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 19.96V 400mW ±2% Surface Mount SOD-323F I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 15V