D3Z15BF-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D3Z15BF-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D3Z15BF-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 14.66V 400MW SOD323F
Ngā Rauemi: D3Z15BF-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D3Z15BF-7
Tau Wae D3Z15BF-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 14.66V 400MW SOD323F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2911768 pcs Pepa Raraunga D3Z15BF-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 14.66V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 100mA
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323F
Raupapa - Mana - Max 400mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-90, SOD-323F
Ētahi Ingoa D3Z15BF-7DITR
D3Z15BF7
Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 15 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 14.66V 400mW ±2% Surface Mount SOD-323F I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 11V