BZX84C5V6TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C5V6TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84C5V6TA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 5.6V 350MW SOT23-3
Ngā Rauemi: BZX84C5V6TA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84C5V6TA
Tau Wae BZX84C5V6TA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 5.6V 350MW SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5815 pcs Pepa Raraunga BZX84C5V6TA.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 5.6V Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Raupapa -
Mana - Max 350mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ētahi Ingoa BZX84C5V6ZX
BZX84C5V6ZXCT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 40 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 5.6V 350mW ±5% Surface Mount SOT-23-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 2V Tau Wae Tuakiri BZX84C5V6
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZX84C62-E3-08
BZX84C62-E3-08
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 62V 300MW SOT23-3
I roto i te taonga: 2000796 pcs
Tikiake: BZX84C62-E3-08.pdf
RFQ
BZX84C5V6_S00Z
BZX84C5V6_S00Z
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 350MW 5.6V 5% SOT-23