BZX84C5V6LT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX84C5V6LT3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84C5V6LT3
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 5.6V 225MW SOT23-3
Ngā Rauemi: BZX84C5V6LT3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84C5V6LT3
Tau Wae BZX84C5V6LT3 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 5.6V 225MW SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5545 pcs Pepa Raraunga BZX84C5V6LT3.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 5.6V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±7% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 (TO-236)
Raupapa - Mana - Max 225mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 40 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 5.6V 225mW ±7% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 2V Tau Wae Tuakiri BZX84C5V6