BZX84C4V7-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C4V7-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84C4V7-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 4.7V 300MW SOT23-3
Ngā Rauemi: BZX84C4V7-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84C4V7-7
Tau Wae BZX84C4V7-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 4.7V 300MW SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4461 pcs Pepa Raraunga BZX84C4V7-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 4.7V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3
Raupapa - Mana - Max 300mW
Packaging Original-Reel® Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa BZX84C4V77
BZX84C4V7DIDKR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tae (Max) (Zzt) 80 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 4.7V 300mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 3µA @ 2V
Tau Wae Tuakiri BZX84C4V7
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZX84C4V7-HE3-08
BZX84C4V7-HE3-08
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 4.7V 300MW SOT23-3
I roto i te taonga: 2526874 pcs
Tikiake: BZX84C4V7-HE3-08.pdf
RFQ
BZX84C4V7 TR
BZX84C4V7 TR
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 4.7V 350MW SOT23
I roto i te taonga: 1679183 pcs
Tikiake: BZX84C4V7 TR.pdf
RFQ
BZX84C4V3TS-7-F
BZX84C4V3TS-7-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ZENER ARRAY 4.3V SOT363
Tikiake: BZX84C4V3TS-7-F.pdf
BZX84C4V7-7-F
BZX84C4V7-7-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: BZX84C4V7-7-F.pdf
BZX84C4V7-G3-08
BZX84C4V7-G3-08
Tikiake: BZX84C4V7-G3-08.pdf
BZX84C4V7
BZX84C4V7
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 4.7V 350MW SOT23-3
Tikiake: BZX84C4V7.pdf
BZX84C4V3W-7
BZX84C4V3W-7
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 4.3V 200MW SOT323
Tikiake: BZX84C4V3W-7.pdf
BZX84C4V7-E3-08
BZX84C4V7-E3-08
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 4.7V 300MW SOT23
Tikiake: BZX84C4V7-E3-08.pdf
BZX84C4V7 RFG
BZX84C4V7 RFG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)