BZX84C4V3W-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C4V3W-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84C4V3W-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 4.3V 200MW SOT323
Ngā Rauemi: BZX84C4V3W-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84C4V3W-7
Tau Wae BZX84C4V3W-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 4.3V 200MW SOT323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4784 pcs Pepa Raraunga BZX84C4V3W-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 4.3V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±7% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-323
Raupapa - Mana - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-70, SOT-323
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 90 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 4.3V 200mW ±7% Surface Mount SOT-323
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 3µA @ 1V Tau Wae Tuakiri BZX84C4V3