BZX84C27TS-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C27TS-7-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84C27TS-7-F
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER ARRAY 27V SOT363
Ngā Rauemi: BZX84C27TS-7-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84C27TS-7-F
Tau Wae BZX84C27TS-7-F Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER ARRAY 27V SOT363 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 579302 pcs Pepa Raraunga BZX84C27TS-7-F.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 27V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-363
Raupapa - Mana - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Ētahi Ingoa BZX84C27TS-FDITR Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 80 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode Array 3 Independent 27V 200mW ±6% SOT-363 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 18.9V