BZX84C27LT3
ON SemiconductorON Semiconductor
BZX84C27LT3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84C27LT3
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 27V 225MW SOT23-3
Ngā Rauemi: BZX84C27LT3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84C27LT3
Tau Wae BZX84C27LT3 Kaihanga ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 27V 225MW SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5134 pcs Pepa Raraunga BZX84C27LT3.pdf
Putanga - Whakamotu 80 Ohm Tuhinga o mua - Breakdown SOT-23-3 (TO-236)
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Mana - Max 225mW Ko te poari TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga BZX84C27LT3
Tae (Max) (Zzt) 27V Whakaahua nui Zener Diode 225mW ±7% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±7% Te Whirihoranga Diode 50nA @ 18.9V
Whakaahuatanga DIODE ZENER 27V 225MW SOT23-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 900mV @ 10mA