AP2114DA-2.5TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2114DA-2.5TRG1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP2114DA-2.5TRG1
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 1A TO252-2
Ngā Rauemi: AP2114DA-2.5TRG1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP2114DA-2.5TRG1
Tau Wae AP2114DA-2.5TRG1 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 1A TO252-2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101002 pcs Pepa Raraunga AP2114DA-2.5TRG1.pdf
Rae Tae (Max) 0.75V @ 1A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-252-2 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 65dB (100Hz ~ 1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A TO-252-2 I teie nei - Quiescent (Iq) 80µA
Nama - Whakaputa 1A Ngā Āhuatanga Mana -