AP2114DA-1.2TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2114DA-1.2TRG1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP2114DA-1.2TRG1
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.2V 1A TO252-2
Ngā Rauemi: AP2114DA-1.2TRG1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP2114DA-1.2TRG1
Tau Wae AP2114DA-1.2TRG1 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.2V 1A TO252-2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 107662 pcs Pepa Raraunga AP2114DA-1.2TRG1.pdf
Rae Tae (Max) 1.3V @ 1A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.2V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-252-2 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 68dB (100Hz ~ 1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa AP2114DA-1.2TRG1DI Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1A TO-252-2
I teie nei - Quiescent (Iq) 75µA Nama - Whakaputa 1A