AP1086D18L-U
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1086D18L-U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP1086D18L-U
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO252-3
Ngā Rauemi: AP1086D18L-U.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP1086D18L-U
Tau Wae AP1086D18L-U Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO252-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4056 pcs Pepa Raraunga AP1086D18L-U.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 12V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-252-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 60dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi 0°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A TO-252-3
I teie nei - Quiescent (Iq) 10mA Nama - Whakaputa 1.5A