AP1086D15L-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1086D15L-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP1086D15L-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.5V 1.5A TO252-3
Ngā Rauemi: AP1086D15L-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP1086D15L-13
Tau Wae AP1086D15L-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.5V 1.5A TO252-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93669 pcs Pepa Raraunga AP1086D15L-13.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 12V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-252-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 60dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa AP1086D15LDITR Tae Mahi 0°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1.5A TO-252-3 I teie nei - Quiescent (Iq) 10mA
Nama - Whakaputa 1.5A Ngā Āhuatanga Mana -