AL1692-20CS7-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AL1692-20CS7-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AL1692-20CS7-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC LED OFFLINE DRIVER SO-7
Ngā Rauemi: AL1692-20CS7-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AL1692-20CS7-13
Tau Wae AL1692-20CS7-13 Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 266729 pcs Pepa Raraunga AL1692-20CS7-13.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Min) 8.5V Ngaohihi - Whakaaetanga (Max) 20V
Putanga - Whakaputa - Momo AC DC Offline Switcher
Topology Flyback, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) Pūrere Pūrere Whakarato 7-SO
Raupapa - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 7 Leads Ētahi Ingoa AL1692-20CS7-13DIDKR
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakawhiti Whaiaro (s) Yes Rautanga 4kHz
Te whakaheke Triac Whakaahuatanga Taipitopito LED Driver IC 1 Output AC DC Offline Switcher Flyback, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) Triac Dimming 2A 7-SO
I teie nei - Whakaatu / Channel 2A Nga tono -