T48SR3R307NNFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
T48SR3R307NNFA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T48SR3R307NNFA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 25W
Ngā Rauemi: T48SR3R307NNFA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T48SR3R307NNFA
Tau Wae T48SR3R307NNFA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4172 pcs Pepa Raraunga T48SR3R307NNFA.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.92" L x 0.75" W x 0.35" H (23.4mm x 19.1mm x 8.9mm)
Raupapa Delphi T48SR Mana (Watts) 25W
Packaging Bulk Paa / Case 8-DIP Module, 1/32 Brick
Ētahi Ingoa 941-1647 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 7.5A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 7.5A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low