T489D685M050ATE700
KEMETKEMET
T489D685M050ATE700 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T489D685M050ATE700
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TAN 6.8UF 20% 50V 7343-31
Ngā Rauemi: 1.T489D685M050ATE700.pdf2.T489D685M050ATE700.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T489D685M050ATE700
Tau Wae T489D685M050ATE700 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TAN 6.8UF 20% 50V 7343-31 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36185 pcs Pepa Raraunga 1.T489D685M050ATE700.pdf2.T489D685M050ATE700.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T489 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-11972-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 700 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm Te kaha 6.8µF