S36SE3R305NRFB
Delta ElectronicsDelta Electronics
S36SE3R305NRFB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S36SE3R305NRFB
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 17W
Ngā Rauemi: S36SE3R305NRFB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S36SE3R305NRFB
Tau Wae S36SE3R305NRFB Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 17W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4067 pcs Pepa Raraunga S36SE3R305NRFB.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.10" L x 0.96" W x 0.34" H (27.9mm x 24.4mm x 8.7mm)
Raupapa Delphi S36SE Mana (Watts) 17W
Packaging Tray Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 941-1005 Tae Mahi -40°C ~ 123°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
He pai 86.5% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 5A 18V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 5A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low