S36SE3R305NMFB
Delta ElectronicsDelta Electronics
S36SE3R305NMFB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S36SE3R305NMFB
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 17W
Ngā Rauemi: S36SE3R305NMFB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S36SE3R305NMFB
Tau Wae S36SE3R305NMFB Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 17W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5389 pcs Pepa Raraunga S36SE3R305NMFB.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.10" L x 0.96" W x 0.34" H (27.9mm x 24.4mm x 8.7mm)
Raupapa Delphi S36SE Mana (Watts) 17W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-SMD Module, 1x1 Brick
Tae Mahi -40°C ~ 123°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
He pai 86.5% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 5A 18V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 5A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low