MDS-300ADB24 AA
Delta ElectronicsDelta Electronics
MDS-300ADB24 AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDS-300ADB24 AA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 190W
Ngā Rauemi: 1.MDS-300ADB24 AA.pdf2.MDS-300ADB24 AA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 813 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 813 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDS-300ADB24 AA
Tau Wae MDS-300ADB24 AA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 190W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 813 pcs Pepa Raraunga 1.MDS-300ADB24 AA.pdf2.MDS-300ADB24 AA.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.51" L x 3.50" W x 1.77" H (140.0mm x 89.0mm x 45.0mm)
Raupapa MDS Mana (Watts) 190W (300W Forced Air)
Ētahi Ingoa 1145-1253 Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Ngā āhuatanga PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input He pai 94%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 8.75A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 8.75A