MDS-250ADB12 AA
Delta ElectronicsDelta Electronics
MDS-250ADB12 AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDS-250ADB12 AA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 150W
Ngā Rauemi: MDS-250ADB12 AA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDS-250ADB12 AA
Tau Wae MDS-250ADB12 AA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1072 pcs Pepa Raraunga MDS-250ADB12 AA.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.51" L x 3.50" W x 1.77" H (140.0mm x 89.0mm x 45.0mm)
Raupapa MDS Mana (Watts) 150W (250W Forced Air)
Ētahi Ingoa 1145-1248 Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input He pai 90.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 11.25A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 11.25A