HET400PA
Delta ElectronicsDelta Electronics
HET400PA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HET400PA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua 48V THERMOELECTRIC MOD 400W
Ngā Rauemi: HET400PA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 93 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 93 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HET400PA
Tau Wae HET400PA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga 48V THERMOELECTRIC MOD 400W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93 pcs Pepa Raraunga HET400PA.pdf
Taumaha 24 lbs (10.9kg) Tuhinga 48V
Raupapa HET400PA Te Mana - Te Ngahau 400W
Ētahi Ingoa 603-2017 Tae Mahi -40°C ~ 55°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Rahi Fanu Cold Side / Warm Side Kaupapa - Whānui 450mm L x 228mm W x 210mm H
Whakaahuatanga Taipitopito Air to Air Thermoelectric Assembly 400W 48V I teie nei 13.5A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HET200PC-B
HET200PC-B
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: 48V THERMOELECTRIC MOD 200W